pl
ua
ru
en
HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах
HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горахБудинок HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах Гусне Верхнє HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах Галерея HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах Розваги HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах Місцезнаходження
HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах
Бронювання

Ім'я по-батькові:

Телефон / E-mail:Телефонуйте:

E-Mail: info@husnewyz114.com.ua


До Ваших послуг:
 
захоплюючі краєвиди
активний відпочинок в горах
комфортні номери
смачні страви від особистого кухаря


Елітний будинок ГУСНЕ ВИЖ 114
Запрошуємо провести відпочинок в елітному будинку ГУСНЕ ВИЖ 114
Верхнє Гусне - унікальне гірське село, засноване ще у 1556р., розташоване на півдні Турківського району Львівської області. Через нього проходять основні туристичні шляхи на гору Пікуй — найвищу вершину Львівської області (1408 м). Звідси відкриваються неймовірної краси краєвиди Верховини, Бескидів та полонини Руни, що на Закарпатті. Конус гори завершує кам'яний чотиригранний стовп висотою 4 метри, котрий побудували жителі Гусного у 1935 році на честь першого президента Чехословаччини Томаша Масарика. В той час Закарпаття знаходилось у складі Чехословаччини, а по середині гори Пікуй та по Верховинському вододільному хребту проходив державний кордон між Польщею та Чехословаччиною.

Верховинський Вододільний хребет або Східні Бещади простягається від витоків річок Уж і Сян до верхів'я річки Ріки та має асиметричну форму: його південні схили круті, північні — пологі. З вершинної лінії Верховинського Вододільного хребта беруть початок річки Карпат: Латориця, Стрий, Ріка та інші. Схили до 1250 м вкриті смереково-буковими лісами, вище — полонини з кущами чорниці). Через гірський хребет проходить популярний маршрут любителів пішохідного і гірськолижного туризму: від села Щербовець через вершини Нандаг, Великий Верх, Пікуй та перевал «Руський шлях».


Перевал «Руський шлях» проходить між горами Великий Верх (1309 м) і Лискованя (1246 м), що на Верховинському Вододільному хребті, був частиною зручного торгівельного маршруту, який існував ще 2000 років до нашої ери. Він починався з Балкан, далі долиною ріки Дунай проходив до ріки Тиса та Латориця, далі до ріки Стрий та Дністер аж до Чорного моря. На цьому перевалі стоїть великий металевий хрест із написом «Руська путь».
 
ГУСНЕ ВИЖ 114
Верхнє Гусне
Турківський район
Львівська область
Україна
+38 050-172-32-32
+38 067-172-32-32
E-Mail: info@husnewyz114.com.ua