pl
ua
ru
en
HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах
HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горахБудинок HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах Гусне Верхнє HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах Галерея HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах Розваги HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах Місцезнаходження
HUSNE WYZ 114 – елітний відпочинок в горах
Бронювання

Ім'я по-батькові:

Телефон / E-mail:Телефонуйте:

E-Mail: info@husnewyz114.com.ua


До Ваших послуг:
 
захоплюючі краєвиди
активний відпочинок в горах
комфортні номери
смачні страви від особистого кухаря


Елітний будинок ГУСНЕ ВИЖ 114
Запрошуємо провести відпочинок в елітному будинку ГУСНЕ ВИЖ 114
Якщо їхати своїм транспортом, то по трасі Київ- Львів – Чоп Ви їдете до села «Мохнате», і після вказівника «Мохнате» - перший великий поворот направо. Їдете весь час прямо в напрямку села «Матків». Проїхавши приблизно 7 км по серпантинній дорозі в кінці моста різкий поворот наліво. Далі їхати 8км весь час прямо. В кінці села Вехнє Гусне, по лівий бік, через невеличкий міст, Ви побачите наш будиночок «Гусне Виж114».

Якщо добиратись громадським автотранспортом, то з головного залізничного вокзалу щодня їдуть автобуси в напрямку Верхнє Гусне. Розклад обов’язково потрібно уточнювати, так як він часто змінюється. Попередньо домовлятись про трансфер від зупинки до будиночку. Наш господар радо зустріне Вас, також менеджер завжди дасть відповідь на всі Ваші запитання.

Створюємо все для того, щоб Ви неодмінно захотіли повернутись до нас знов!

Елітний будинок ГУСНЕ ВИЖ 114

 
 

 

 

 

 

 
ГУСНЕ ВИЖ 114
Верхнє Гусне
Турківський район
Львівська область
Україна
+38 050-172-32-32
+38 067-172-32-32
E-Mail: info@husnewyz114.com.ua